niedziela, 16 grudnia 2012

;)))

kurdee.;D znalazłam wreszcie te zdjęcia ze złootych godóww. <33 a właściwie po złotych godach.
Izka ♥ kocham. ==>

<===Olcia ♥  kocham .
   No i Filip z Marcinem w tle.;D  .;D === >


______________________________________________________
Wiem, wiem wieem .!  dłuuugo nie pisałam. No ale w pietek i sobotę wgl. na kompie nie siedziałaam.;D w piątek po szkole przyjechała do mnie Paulina. Iii. poszłyśmy na saanki <3 mam kilka zdjęć, ale nie robiłam dużo bo światło złe i wgl. ja, Paulina i Klaudia (moja siostra) okładałyśmy się śnieżkami jak za przeproszeniem idiotki .;D  No ale i tak było świetnie ..;D Woziłasmy się nawet na sankach. Wyglądałyśm nieźle.. Tam na dole jest zdjęcie xd  caaaaałe w śniegu.

 tutaj jeszcze wygladałyśmy jak ludzie. ;DD>
 <no także tegoo.;D lepiej tego nie komentować. mniej więcej tak wyglądałyśmy .;))a tu Palinke jeszcze bez śniegu. ;DD>
 Po skończonej zabawie na śniegu udałyśmy się do mojego pokoj i zmieniłyśmy troszkę image .;DD w sensie zmiana ustawienia różnych pierdół na półce.. dokleiłam kilka plakatów. Udekorowałam pokój lampkami. slicznie wygląda. Niestety nie mam zdjęcia, bo nie wychodziły. :(( Ae może kiedyś filmik dodam, bo na filmiku wygląda bosko ..;)) No i ogólnie posprzątałyśmy mój pokój.. a ty kilka zdjęć .;DD
a tu takie myy .;DD>

< Paulinka ze swym pięknym językieem ;DD
kotenieniek ♥
taka taam ja z "piękną fryzurą" ;DD>

<Klał .;D siostrzyczka xd z herbatką .______________________________________________________________________
a tu wam wrzucam takie moje zdjęcie, żeby nie byłoo. ;DDDziś niedziela. Wreszcie się wyspałaam. Niestety, czeka mnie sporo nauki.. Musze matmę poprawić.. no ale oj tam oj taam.;D  jakoś to wytrzymaam.;D Jest dopiero ranek i tak sobie pomyślałam, że później nie będę miała czasu i znowu nie zdąże nic opublikowaać. To tyle na dzisiaj kotyy. :* Zapraszam do Obserwowania i komentowania ..
papapa :**


2 komentarze:

dziękuję za każdy miły komentarz. Staram się na nie odpowiadać.;))