poniedziałek, 24 grudnia 2012

Wesołych Świąt ! // choinka.

Eloszka ! :*
wczoraj, tzn. niedzielę ubieraliśmy choinkę !! aż takiej frajdy z tego nie  mam bo u mnie wszystko musi być na swoim miejscu i wgl. , ale porobiłam kilka zdjęć.
Ubieranie u mnie choinki można powiedzić na kilka etapów :

Etap I. to oczywiście przyniesienie choinki i rozłożenie jej galązek, tak, żeby każda była w dobrą stronę i przyczepienie szyszek na końce;)
 Etap II. to zakładanie cukierków. Szczerze, z ubierania choinki, tego najbardziej nie lubię. Jest tak dużo cukierków i tak mało  miejsca, żeby je zawiesić..;D
Etap III. OZDOBYY ! no i to lubię najbardziej. najpierw wybraliśmy miejsce gdzie będzie stać choinka. Potem założyliśmy bambki i inne ozdoby, a potem pierniczki przez nas wykonane.

 tu moja mama ubierająca choinkę.;D
Kladiaa <==

 oczywiście moje pierniczki przywiesiłam na samym środku.;pEtap IV.  i już ostatni to łańcuchy i światełka *.*  Jak uż pewnie zauważyliście, w naszej choince dominują dwa kolory. Złoty i czerwony, tak też co roku mieliśmy światełka żółto czerwone, i ostatnio się zepsuły. W tym roku stwierdziliśmy, że będą kolorowe i niestety, te światełka są jakieś dziwne i ta nasza choinka, jest ciemna;/   Mama rano dokupiła samych czerwonych i już lepiej wygląda ;))
(sorki za jakość zdjęć, ale były robione telefonem)


Na koniec chiałabym wam zyczyć zdrowych, wesołych Swiąt, spędzonych w gronie rodzinnym. Meega boskiego sylwestra, spełnienia najskrytszych marzeń, no i oczywiście szczęścia na nowy rok !:**
 PAPA :**

1 komentarz:

dziękuję za każdy miły komentarz. Staram się na nie odpowiadać.;))